Many Mornings - Skarpetki - Beeroots
Podoba Ci się ten produkt?
Skarpetki Beeroots marki Many Mornings to kolorowe skarpetki w wzór buraka ćwikłowego – zabawne, wyraziste i pełne charakteru, wyprodukowane przez polską rodzinną firmę z Aleksandrowa Łódzkiego, z wysoką zawartością bawełny zapewniającą codzienny komfort.
Burak na stopie – z poczuciem humoru
Beeroots to wzór dla tych, którzy cenią humor w modzie i nie boją się oryginalności. Soczyste kolory i wyrazisty motyw buraka ćwikłowego sprawią, że te skarpetki staną się tematem rozmowy przy każdej okazji. Wystarczy uchylić nogawkę – i już wiadomo, kto ma styl.
Polska jakość skarpetkarska – ponad 100 lat tradycji
Many Mornings to polska rodzinna firma produkująca skarpetki w Aleksandrowie Łódzkim – mieście, które jest polską stolicą skarpetkową od ponad 100 lat. Każdy wzór jest efektem połączenia lokalnego rzemiosła z nowoczesnym, świadomym wzornictwem.
Skład dla komfortu na co dzień
Mieszanka 80% bawełny, 17% poliamidu i 3% elastanu zapewnia oddychalność, wytrzymałość i elastyczność. Skarpetki nie ściągają, dobrze trzymają się na stopie i zachowują kształt po wielu praniach.
Dane techniczne
- Skład: 80% bawełna, 17% poliamid, 3% elastan
- Polska marka i produkcja – Aleksandrów Łódzki





