O nas


WITAMY W MONCZICZI, POLSKIM BUTIKU INTERNETOWYM Z BAZĄ W BIELSKU-BIAŁEJ

 

Koncept stworzenia sklepu internetowego od dawna zaprzątał moje myśli, ale dopiero zmiana sytuacji rodzinnej dodała mi potrzebnej motywacji. Kiedy zdecydowałam się na urodzenie dziecka po trzydziestce, moja kariera zawodowa w korporacji była już ustabilizowana. Grono bezdzietnych przyjaciół nastawionych głównie na samorealizację - zagraniczne wojaże, modne kluby, markowe ciuchy i kosmetyki - dopełniało reszty, satysfakcjonując moje potrzeby socjalne. Prawdę mówiąc, nie wiedziałam jak odnajdę się w macierzyństwie. Wydawało mi się wręcz, że jestem jeszcze niedojrzała i nieprzygotowana do roli matki (ha! W wieku 36 lat!). Gdy wreszcie pojawił się na świecie Kubuś, w moim życiu wszystko się zmieniło. Odkryłam, że uwielbiam bycie mamą i rozwinęłam w sobie szczególną pasję dla wszystkich wspaniałych  produktów, przeznaczonych dla mamy i dziecka. Okazało się jednak, że wcale niełatwo było je znaleźć, nie tylko w sklepach w Bielsku, ale także i w Krakowie. Zależało mi na wyrobach, które byłyby ekologiczne a zarazem edukacyjne, pobudzające wyobraźnię i kreatywność, a przy tym dostarczające świetnej zabawy.

I wtedy dawne marzenie o własnym biznesie powróciło i przerodziło się w ideę Moncziczi, butiku, w którym nowoczesna mama - pracująca, ale dla której rodzina jest najważniejsza, inwestująca w swoje dziecko i jego rozwój od najwcześniejszych miesięcy, zainteresowana ekologią i najnowszymi trendami  w dziedzinie wychowania - znajdzie to, czego nie ma gdzie indziej.

Moja wcześniejsza fascynacja ekologią - bezpieczne, naturalne, zielone produkty z najbliższego otoczenia - stała się pierwszą potrzebą mojego dziecka. Stąd idea promowania w naszym butiku artykułów najlepszej jakości wykonywanych głównie przez polskich producentów.

W Moncziczi wykreowaliśmy atmosferę, w której naszym biznesem jest mama i dziecko.  Wierzymy w dostarczanie naszym klientom najlepszego serwisu i dlatego wszystkie towary, które oferujemy są testowane przez nasze mamy. Jeżeli nie są dobre dla nas, nie znajdziecie ich w naszym sklepie!

Dziękujemy za powierzenie nam potrzeb Waszej rodziny!

Kasia Wiśniowska  i Team Moncziczi